Výrobce

Čaj na přání

Kategorie

Reklama

Doplňky stravy GLUKAFIT

GLUKAFIT
Kategorie Doplňky stravy
Kód PP132
Výrobce Dr. Popov 
Balení 200g
Cena s DPH 220,00 Kč
199,00 Kč
Detailní obrázek
  


Na základě nařízení Evropského parlamentu a Rady evropského společenství č. 1924/2006 nelze u tohoto produktu uvádět žádná Radou neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Původní text uvedený na této stránce tedy pozbyl platnosti. Bohužel seznam Radou schválených tvrzení ve vztahu k bylinám není doposud hotov (a zřejmě ještě dlouho nebude), takže Vám zde k této položce nemůžeme nic uvést a musíme Vás odkázat na volně dostupné zdroje z internetu ... :-( Vaše názory na Evropskou unii směřujte Vašemu europoslanci placenému z Vašich daní.

GLUKAFIT® ovesné beta-glukany.

Doplněk stravy.

Glukafit® je vynikající doplněk stravy, který obsahuje vysoké procento ovesných beta glukanů. Beta glukany jsou získávány z ovesných otrub z nejkvalitnějšího skandinávského ovsa. Obsah beta glukanů v Glukafitu® je přibližně 4 x větší než v běžných ovesných vločkách. Beta-glukany zvyšují vyskozitu obsahu tenkého střeva. Tím zpomalují jeho vstřebávání a přispívají tak k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Jestliže jsou beta-glukany z ovsa součástí jídla, přispívají také k omezení nárustu hladiny glukózy v krvi po tomto jídle (tj. snižují glykemický index konzumovaného jídla) Složení:

ovesná vláknina s obsahem 22 % beta-glukanůUpozornění :
Glukafit® můžete užívat dlouhodobě. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do 3 let.
Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte při teplotě do 5-25°C.

Užívání:
K dosažení příznivého účinku na udržení hladiny cholesterolu je nutný příjem 3 g beta glukanů denně. To odpovídá cca 14 g Glukafitu® (2 vrchovaté polévkové lžíce).
Glukafit® je chuťově neutrální, a proto lze vmíchat do jogurtu, pomazánky, polévky, müsli apod., případně rozmíchat po částech do vody, ovocné nebo zeleninové šťávy. Také je možno jej přidávat do směsí pro pečení v domácích pekárnách. Příznivého účinku pro omezení nárustu hladiny glukózy v krvy se dosáhne konzumací 4 g beta-glukanů (tj. cca 2,5 vrchovaté polévkové lžíce Glukafitu®) na každých 30 g sacharidů v porci.

  Komentáře: vložit komentář  

 
Hodnocení produktu:

5 = nejlepší
1 = nejhorší
 


Firma Dr. Popov je přední český výrobce bylinných čajů a mastí, přírodní kosmetiky a potravních doplňků. Navazuje na dlouholetou rodinnou bylinářskou tradici. Již dědeček zakladatele firmy byl mnoho let lékařem ve francouzských koloniích v Africe, druhou část života působil v Čechách. Po celý život používal k léčení svých pacientů též byliny. Na jeho práci navázal syn Vladimír, velký znalec bylin a lidový léčitel. Pokračovatelem rodinné tradice je vnuk RNDr. Pavel Popov. Firma Dr. Popov nabízí od r. 1995 širokou paletu zdravotních přírodních produktů, převážně bylinných čajů a mastí. V sortimentu výrobků nechybí ani přírodní kosmetika, potravní doplňky, bylinná mýdla a éterické oleje. Cílem firmy Dr. Popov s.r.o. není pouze prodej výrobku cílovému zákazníkovi, ale i doporučení optimálního komplexního řešení daného zdravotního problému.Vaše výhody:
Široká nabídka na trhu.
Při objednávce nad 800,- Kč dárek zdarma.
Odesíláme do dvou dnů pokud je zboží skladem.
Při nákupu nad 1.700 Kč doprava ZDARMA.
Nejnižší poštovné od 85,- Kč.

Facebook    Skype status My status