Výrobce

Čaj na přání

Kategorie

Reklama

Sladidla CUKROPUR 100g

CUKROPUR 100g
Kategorie Sladidla
Kód PH027
Výrobce Phoenix 
Balení 100 g
Cena s DPH 112,96 Kč
Detailní obrázek
  


Na základě nařízení Evropského parlamentu a Rady evropského společenství č. 1924/2006 nelze u tohoto produktu uvádět žádná Radou neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Původní text uvedený na této stránce tedy pozbyl platnosti. Bohužel seznam Radou schválených tvrzení ve vztahu k bylinám není doposud hotov (a zřejmě ještě dlouho nebude), takže Vám zde k této položce nemůžeme nic uvést a musíme Vás odkázat na volně dostupné zdroje z internetu ... :-( Vaše názory na Evropskou unii směřujte Vašemu europoslanci placenému z Vašich daní.

CUKROPUR přírodní sladidlo nové generace bez kalorií. Je vhodné pro nápoje, vaření a pečení. Vyrábí se z řepného cukru, plně si zachovává chuťové vlastnosti cukru, je zcela bez kalorií, je teplotně stabilní, je lehce rozpustné ve vodě, nemá žádné vedlejší účinky, je vhodné pro celou rodinu včetně dětí, těhotných žen a diabetiků. Vyrábí se ze sukralozy, která má sladivost až 700 krát větší než cukr.

  Komentáře: vložit komentář  

 
Hodnocení produktu:

5 = nejlepší
1 = nejhorší
 


Kořeny naší společnosti sahají do osmdesátých let v Německu, kde byly podniknuty první podnikatelské krůčky k tomu, aby začátkem devadesátých let vznikla firma PHOENIX Division s.r.o. v Čechách. Nyní z této společnosti vznikla společnost PHOENIX Division Group s.r.o. V devadesátých letech firma představila sortiment výrobků, který do té doby na českém trhu nebyl. Jedná se o tisíce let staré a v současnosti znovu objevované pomocníky lidstva. Keltská spirála, ezoterické Fí, nilský kříž. Sortiment následně obohatila o řadu speciálních čajů – Sayonara, Hannasaki a jiné. Čaje doplňuje speciální keramika opatřená biogenerátorem keltskou spirálou, jež velmi zvyšuje účinnost čajů. Základní sortiment firmy se s velkým úspěchem rozšířil i v lékárenské síti České a Slovenské republiky i v dalších zemí Evropské unie.Vaše výhody:
Široká nabídka na trhu.
Při objednávce nad 800,- Kč dárek zdarma.
Odesíláme do dvou dnů pokud je zboží skladem.
Při nákupu nad 1.700 Kč doprava ZDARMA.
Nejnižší poštovné od 85,- Kč.

Facebook    Skype status My status