Výrobce

Čaj na přání

Kategorie

Reklama

Lékořice LÉKOŘICE s anýzem

LÉKOŘICE s anýzem
Kategorie Lékořice
Kód DK016
Výrobce Bylinářství cz 
Balení 20g
Cena s DPH 50,20 Kč
  


Na základě nařízení Evropského parlamentu a Rady evropského společenství č. 1924/2006 nelze u tohoto produktu uvádět žádná Radou neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Původní text uvedený na této stránce tedy pozbyl platnosti. Bohužel seznam Radou schválených tvrzení ve vztahu k bylinám není doposud hotov (a zřejmě ještě dlouho nebude), takže Vám zde k této položce nemůžeme nic uvést a musíme Vás odkázat na volně dostupné zdroje z internetu ... :-( Vaše názory na Evropskou unii směřujte Vašemu europoslanci placenému z Vašich daní.

Věděli jste, že lékořice je v lidovém léčitelství známa pro své velice dobré expektorační účinky, kdy byla používána k vykašlávání a u všech dalších nemocí plic. Pro svůj mírný projímavý a spasmolytický účinek se využívá i při žaludečních a dvanácterníkových vředech, uvolňuje křeče a podporuje tvorbu žaludečního slizu, který udržuje v dobrém stavu naší žaludeční sliznici. Lékořice má i protizánětlivé účinky díky obsahu flavonoidů, které se uplatňují hlavně v revmatologii a v gynekologii. Antialergický účinek se projevuje hlavně při kožních ekzémech. Její účinky při krátkodobé užívání jsou mírně diuretické, které se při delší aplikaci snižují s udržováním sodíku v těle a následným zvýšením krevního tlaku. Tuhle její funkci ocení hlavně lidé s chronicky nízkým tlakem.

Složení:
100% čistý extrakt z Lékořice lysé (Glycyrrhiza Glabra) v pevném stavu bez dalších přísad. Obsah na 100g: glukóza 3-5%, sacharóza 2 %, bílkoviny 0g, tuky 0g, cukry 27g, glycyrrhizin 5-8%, energie 108 kcal 459 kJ, přírodní aroma anýzu.

Upozornění :
Není vhodné pro děti do 3 let a pro lidi s vysokým krevním tlakem. Neužívá se dlouhodobě.

Užívání:
Běžně se doporučují vycucat 1-2 kousky denně,děti od tří let 1 kousek.

  Komentáře: vložit komentář  

 
Hodnocení produktu:

5 = nejlepší
1 = nejhorší
 


Společnost BYLINÁŘSTVÍ CZ s.r.o. vznikla v roce 2003 a navázala na činnost svého majitele bylináře Karla Mgr. Davida Karla, který v roce 1999 začal s dovozem potravních doplňků firmy Specchiasol z Itálie. V roce 2003 jsme začali dovážet a distribuovat pravou italskou lékořici. Dovážíme čistý 100% pevný extrakt z kořene lékořice, samotné kořeny k cucání, mletý kořen lékořice a ochucenou lékořici esencemi anýzu a máty. Balíme a prodáváme i mnoho druhů bylin a směsí a Naše výrobky můžete najít v kategorii Bylinářství CZ.Vaše výhody:
Široká nabídka na trhu.
Při objednávce nad 800,- Kč dárek zdarma.
Odesíláme do dvou dnů pokud je zboží skladem.
Při nákupu nad 1.700 Kč doprava ZDARMA.
Nejnižší poštovné od 85,- Kč.

Facebook    Skype status My status