Výrobce

Čaj na přání

Kategorie

Reklama

Lékořice LÉKOŘICE s mátou

LÉKOŘICE s mátou
Kategorie Lékořice
Kód DK015
Výrobce Bylinářství cz 
Balení 20 g
Cena s DPH 50,60 Kč
Detailní obrázek
  


Na základě nařízení Evropského parlamentu a Rady evropského společenství č. 1924/2006 nelze u tohoto produktu uvádět žádná Radou neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Původní text uvedený na této stránce tedy pozbyl platnosti. Bohužel seznam Radou schválených tvrzení ve vztahu k bylinám není doposud hotov (a zřejmě ještě dlouho nebude), takže Vám zde k této položce nemůžeme nic uvést a musíme Vás odkázat na volně dostupné zdroje z internetu ... :-( Vaše názory na Evropskou unii směřujte Vašemu europoslanci placenému z Vašich daní.
 
Lékořice dělá dobře 20 g
Lékořice dělá dobře 20 g
Nízký krevní tlak, zažívání, nadýmání, odkašlávání, uvolňuje křeče, žaludeční vředy.
51 Kč
Lékořice přírodní 20x20g
Lékořice přírodní 20x20g
Nízký krevní tlak, zažívání, nadýmání, odkašlávání, uvolňuje křeče, žaludeční vředy.
907 Kč
LÉKOŘICE s anýzem
LÉKOŘICE s anýzem
100 % lékořice a anýzem
50 Kč

Lékořice je v lidovém léčitelství známa pro své velice dobré expektorační účinky, kdy byla používána k vykašlávání a u všech dalších nemocí plic. Pro svůj mírný projímavý a spasmolytický účinek se využívá i při žaludečních a dvanácterníkových vředech, uvolňuje křeče a podporuje tvorbu žaludečního slizu, který udržuje v dobrém stavu naší žaludeční sliznici. Lékořice má i protizánětlivé účinky díky obsahu flavonoidů, které se uplatňují hlavně v revmatologii a v gynekologii. Antialergický účinek se projevuje hlavně při kožních ekzémech. Její účinky při krátkodobé užívání jsou mírně diuretické, které se při delší aplikaci snižují s udržováním sodíku v těle a následným zvýšením krevního tlaku. Tuhle její funkci ocení hlavně lidé s chronicky nízkým tlakem.

Složení:
100% čistý extrakt z Lékořice lysé (Glycyrrhiza Glabra) v pevném stavu bez dalších přísad. Obsah na 100g: glukóza 3-5%, sacharóza 2 %, bílkoviny 0g, tuky 0g, cukry 27g, glycyrrhizin 5-8%, energie 108 kcal 459 kJ, přírodní aroma máty.

Upozornění :
Není vhodné pro děti do 3 let a pro lidi s vysokým krevním tlakem. Neužívá se dlouhodobě.

Užívání:
Běžně se doporučují vycucat 1-2 kousky denně,děti od tří let 1 kousek.

  Komentáře: vložit komentář  

 
Hodnocení produktu:

5 = nejlepší
1 = nejhorší
 


Společnost BYLINÁŘSTVÍ CZ s.r.o. vznikla v roce 2003 a navázala na činnost svého majitele bylináře Karla Mgr. Davida Karla, který v roce 1999 začal s dovozem potravních doplňků firmy Specchiasol z Itálie. V roce 2003 jsme začali dovážet a distribuovat pravou italskou lékořici. Dovážíme čistý 100% pevný extrakt z kořene lékořice, samotné kořeny k cucání, mletý kořen lékořice a ochucenou lékořici esencemi anýzu a máty. Balíme a prodáváme i mnoho druhů bylin a směsí a Naše výrobky můžete najít v kategorii Bylinářství CZ.Vaše výhody:
Široká nabídka na trhu.
Při objednávce nad 800,- Kč dárek zdarma.
Odesíláme do dvou dnů pokud je zboží skladem.
Při nákupu nad 1.700 Kč doprava ZDARMA.
Nejnižší poštovné od 85,- Kč.

Facebook    Skype status My status