Výrobce

Čaj na přání

Kategorie

Reklama

Bylinné výtažky JAHODOVÁ ČAJOVÁ SMĚS - 100 ml

JAHODOVÁ ČAJOVÁ SMĚS - 100 ml
Kategorie Bylinné výtažky
Kód DD008
Výrobce Nový 
Balení 100 ml
Cena s DPH 305,00 Kč
Detailní obrázek
  


Na základě nařízení Evropského parlamentu a Rady evropského společenství č. 1924/2006 nelze u tohoto produktu uvádět žádná Radou neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Původní text uvedený na této stránce tedy pozbyl platnosti. Bohužel seznam Radou schválených tvrzení ve vztahu k bylinám není doposud hotov (a zřejmě ještě dlouho nebude), takže Vám zde k této položce nemůžeme nic uvést a musíme Vás odkázat na volně dostupné zdroje z internetu ... :-( Vaše názory na Evropskou unii směřujte Vašemu europoslanci placenému z Vašich daní.

Zdraví dolních cest močových; podpora vylučovací funkce ledvin; posiluje cévy; zvyšuje pružnost a pevnost cév a kapilárních stěn; zdraví cév a žil; snižuje propustnost cév a zvyšuje jejich tonus a průtok krve; napomáhá snížit pocit těžkých nohou.

Složení:
Voda, etanol, bylinný extrakt z jahodníku, kopřivy, černého bezu, řepíku, máty, maliníku, břízy, dobromysle, ostružiníku, macešky, borůvky, měsíčku, jitrocele, třezalky, přesličky, slézu, hlohu, kontryhele, fazole, tymiánu, srdečníku, řebříčku, meduňky, hluchavky, divizny a heřmánku.

Upozornění :

Tento produkt byl uveden na trh jako doplněk stravy. Nejedná se o lék a nemá schválené léčivé účinky. Není určen jako náhrada pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let.Užívání:
Dávka 2 lžičky do 1,5-2,5 dcl vody nejlépe ráno, dopoledne, odpoledne, v podvečer i v polovině spánku, asi 4 hodiny před probuzením.

  Komentáře: vložit komentář  

 
Hodnocení produktu:

5 = nejlepší
1 = nejhorší
 Vaše výhody:
Široká nabídka na trhu.
Při objednávce nad 800,- Kč dárek zdarma.
Odesíláme do dvou dnů pokud je zboží skladem.
Při nákupu nad 1.700 Kč doprava ZDARMA.
Nejnižší poštovné od 85,- Kč.

Facebook    Skype status My status